Motor d'eficiència IE4
Els motors de la sèrie IE4 són motors d'inducció de gàbia dissenyats d'acord amb les normes IEC i l'eficiència energètica IE4.
Especificació
| Estàndard | IEC60034-30 |
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,75 kW-315 kW |
| Classe d'eficiència | IE4 |
| Voltatge/freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar | |
| Mètode de refrigeració | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Embalatge
Informació de comanda
● Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació. Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació.
● Si us plau, tingueu en compte les dades nominals en fer la comanda, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i produir motors especials segons els requisits del client:
1. Voltatge, freqüència i potència especials;
2. Classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. Amb caixa de terminals al costat esquerre, extrems d'eix doble i eix especial;
4. Motor d'alta temperatura o motor de baixa temperatura;
5. S'utilitza a l'altiplà o a l'aire lliure;
6. Factor de potència o de servei especial més elevat;
7. Amb escalfador, PT100 per a coixinets o bobinatge, PTC, etc.
8. Amb codificador, coixinets aïllats o estructura de coixinets aïllats;
9. Amb altres requisits.








