Motor d'eficiència IE2
Especificació
| Estàndard | IEC60034-30 |
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,18 kW-355 kW |
| Classe d'eficiència | IE2 |
| Voltatge/freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | F\B |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C -+40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar | |
| Mètode de refredament | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Equipament de producció
Instruccions de comanda
● Aquest catàleg és només per a referència del client. Si hi ha algun canvi al producte, no es faran notes addicionals per endavant.
● Quan feu la comanda, presteu atenció a les dades de la comanda, com ara la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus d'instal·lació, etc. del model de motor.
● Podem dissenyar i produir a mida productes de motor especials segons les vostres necessitats.
1. Voltatges, freqüències i potències especials.
2. Classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. Costat esquerre amb caixa de connexions, extrem de doble eix i eix especial;
4. Motors d'alta temperatura o motors de baixa temperatura;
5. En ús a l'altura o a l'aire lliure.
6. Potència més alta o factor de servei especial.
7. Amb escalfadors, coixinets o bobinatges de PT100, PTC, etc.
8. Amb codificador, rodament aïllat o construcció de rodament aïllat.
9. Altres requisits.









