Motors marins YH
Els motors de la sèrie YH són motors d'inducció asíncrons trifàsics totalment tancats i refrigerats per ventilador per a ús marí.
Especificació
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,75 kW-315 kW |
| Voltatge/freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | 0°C ~+45°C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| Mètode de refrigeració | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Informació de comanda
● Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació. Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació.
● Si us plau, tingueu en compte les dades nominals en fer la comanda, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i produir motors especials segons els requisits del client:
1. voltatge, freqüència i potència especials;
2. classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. amb caixa de terminals al costat esquerre, extrems d'eix doble i eix especial;
4. motor d'alta temperatura o motor de baixa temperatura;
5. utilitzat a l'altiplà o a l'aire lliure;
6. factor de potència més elevat o de servei especial;
7. amb escalfador, PT100 per a coixinets o bobinatge, PTC, etc.
8. amb codificador, coixinets aïllats o estructura de coixinets aïllats;
9. amb altres requisits.
Aplicacions
Disposem de tecnologia de producció avançada i busquem la innovació en els productes. Al mateix temps, el bon servei ha millorat la nostra bona reputació. Creiem que, sempre que entengueu el nostre producte, heu d'estar disposats a associar-vos amb nosaltres. Esperem la vostra consulta.








