Motors d'anells lliscants
Dades tècniques
| Mida del marc | 280-800 mm |
| Sortida | 75-3150 kW |
| Tensió nominal | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Disposicions de muntatge | IM B3 |
| grau de protecció | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Mètode de refredament | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Nombre de pols | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Classe d'aïllament | FH |
| Temperatura ambient | L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar; -15 °C ~ +40 °C |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el







