Motors síncrons de reluctància de la sèrie SCZ
Els motors de reluctància síncrons de la sèrie SCZ tenen un disseny independent. El motor és un motor elèctric trifàsic amb una estructura de rotor magnèticament anisotròpic, adopta un disseny de mida de bastidor estàndard IEC per satisfer les diferents necessitats dels clients i pot proporcionar productes de les sèries IE5, IE4, IE3, inclòs un motor de reluctància síncron pur.
Especificació
| Estàndard | IEC60034 |
| Mida del marc | Alçada 80-315 mm |
| Potència nominal | 0,75 kW-200 kW |
| Graus d'eficiència energètica | IE5 |
| Voltatge i freqüència | 400V/50Hz |
| Graus de protecció | IP55 |
| Graus d'aïllament/augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Mètode d'instal·lació | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar | |
| Mètode de refredament | IC411 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Informació de comanda
● Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació. Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació.
● Si us plau, tingueu en compte les dades nominals en fer la comanda, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i produir motors especials segons els requisits del client:
1. voltatge, freqüència i potència especials;
2. classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. amb caixa de terminals al costat esquerre, extrems d'eix doble i eix especial;
4. motor d'alta temperatura o motor de baixa temperatura;
5. utilitzat a l'altiplà o a l'aire lliure;
6. factor de potència més elevat o de servei especial;
7. amb escalfador, PT100 per a coixinets o bobinatge, PTC, etc.
8. amb codificador, coixinets aïllats o estructura de coixinets aïllats;
9. amb altres requisits.










