Motor d'eficiència IE3
Els motors de la sèrie IE3 són motors d'inducció de gàbia dissenyats d'acord amb les normes IEC60034-30 i l'eficiència energètica IE3.
Especificació
| Estàndard | IEC60034-30 |
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,75 kW-315 kW |
| Classe d'eficiència | IE3 |
| Voltatge / freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar | |
| Mètode de refrigeració | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Procés de producció de fàbrica
Informació de comanda
● Aquest catàleg és només per a informació de l'usuari. Si hi ha algun canvi al producte, no es faran notes addicionals per endavant.
● Quan feu la comanda, tingueu en compte les dades nominals, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el mètode de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i fabricar motors especials segons els requisits del client de la manera següent
1. voltatges, freqüències i potències especials
2. classes especials d'aïllament i protecció
3. amb caixa de terminals a l'esquerra, extrems d'eix doble i eixos especials
4. Motors d'alta temperatura o motors de baixa temperatura.
5. Ús a les terres altes o a l'aire lliure
6. Factors de potència més alta o de servei especial
7. amb calefacció, coixinets o bobinatges PT100, PTC, etc.
8. amb encoder, coixinets aïllats o construcció de coixinets aïllats.
9. Altres requisits.
Si algun d'aquests articles us interessa, poseu-vos en contacte amb nosaltres. Estarem encantats de fer-vos un pressupost un cop rebudes les vostres especificacions detallades. Disposem d'enginyers especialitzats en R+D per satisfer qualsevol dels vostres requisits. Esperem rebre les vostres consultes aviat i tenir l'oportunitat de treballar amb vosaltres en el futur. Us convidem a conèixer la nostra empresa.










