Motors refrigerats per costelles Y2
Els motors d'alta tensió de la sèrie Y2 són motors de gàbia d'esquirol totalment tancats. Els motors es fabriquen amb classe de protecció IP54, la tensió nominal és de 6kv o 10KV.
Especificació
| Mida del marc | 355-560 (6 kV) / 400-560 (10 kV) |
| Sortida | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW (10kV) |
| Voltatge/freqüència | 6 kV,10 kV/50 Hz |
| grau de protecció | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament | F |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| Mètode de refrigeració | IC411 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Els nostres punts forts
1. Servei de mostres eficient i innovador amb un sistema de control de qualitat professional i estricte.
2. Equip de servei professional en línia, qualsevol correu electrònic o missatge serà respost en un termini de 24 hores.
3. Tenim un equip fort preparat per oferir un servei incondicional als nostres clients.
4. Insistim en el client primer i el personal cap a la felicitat.
5. Pren la qualitat com a primera consideració.
6. OEM i ODM, poden acceptar disseny/logotip/marca i embalatge personalitzats.
7. Equips de producció avançats, proves de qualitat estrictes i sistema de control per garantir una qualitat superior.
8. Temps de lliurament ràpid: tenim les nostres pròpies fàbriques i fabricants professionals, cosa que us estalvia temps en negociar amb empreses comercials. Farem tot el possible per satisfer les vostres necessitats.
Creiem fermament que tenim la capacitat total per oferir-vos un producte satisfet. Volem recollir les vostres preguntes i construir una nova relació de sinergia a llarg termini. Tots prometem fermament: la mateixa excel·lència, millor preu; preu exacte, millor qualitat.







