Motor d'eficiència IE1
Especificació
| Estàndard | IEC60034-30 |
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,18 kW-315 kW |
| Classe d'eficiència | IE1 |
| Voltatge/freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar | |
| Mètode de refrigeració | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Informació de comanda
● Aquest catàleg és només per a informació de l'usuari. Demanem disculpes per no haver avisat amb antelació dels canvis de producte.
● Quan feu la comanda, especifiqueu el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el mètode de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i fabricar motors especials segons els requisits del client de la manera següent
1. voltatge, freqüència i potència especials
2. classes especials d'aïllament i protecció
3. amb caixa de terminals a l'esquerra, extrems d'eix doble i eixos especials
4. Motors d'alta o baixa temperatura.
5. Ús a gran altitud o a l'aire lliure
6. Factors de potència més alta o de servei especial
7. amb calefacció, coixinets o bobinatges PT100, PTC, etc.
8. amb encoder, coixinets aïllats o construcció de coixinets aïllats
9. Altres requisits.









