Motors YVF alimentats per convertidor
Els motors de la sèrie YVF utilitzen una estructura de rotor de gàbia d'esquirol, equipada amb un ventilador de flux axial separat per garantir un bon efecte de refrigeració a diferents velocitats.
Especificació
| Mida del marc | 80-355 |
| Sortida | 0,75 kW-355 kW |
| Voltatge/freqüència | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Zona de funcionament per a parell constant i zona de funcionament per a potència constant | 5-50 Hz i 50-100 Hz |
| grau de protecció | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'aïllament/classe d'augment de temperatura | Menjar i beguda |
| Disposicions de muntatge | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| La humitat relativa ha de ser inferior al 90% | |
| L'altitud ha de ser inferior a 1000 m sobre el nivell del mar. Refrigeració | |
| Mètode de refrigeració | IC416 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Informació de comanda
● Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació. Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació.
● Si us plau, tingueu en compte les dades nominals en fer la comanda, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i produir motors especials segons els requisits del client:
1. voltatge, freqüència i potència especials;
2. classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. amb caixa de terminals al costat esquerre, extrems d'eix doble i eix especial;
4. motor d'alta temperatura o motor de baixa temperatura;
5. utilitzat a l'altiplà o a l'aire lliure;
6. factor de potència més elevat o de servei especial;
7. amb escalfador, PT100 per a coixinets o bobinatge, PTC, etc.
8. amb codificador, coixinets aïllats o estructura de coixinets aïllats;
9. amb altres requisits.








