Sèrie Y (IP23) Inducció asíncrona trifàsica d'alta tensió
El motor d'alta tensió de la sèrie Y és un motor d'inducció asíncron trifàsic de gàbia d'esquirol. El motor té una classe de protecció IP23, la tensió nominal és de 6KV o 10 KV.
Especificació
| Mida del marc | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Potència nominal | 220 kW-5000 kW (6 KV) 、250 kW-3550 kW (10 KV) |
| Graus d'eficiència energètica | IE1 |
| Voltatge i freqüència | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Graus de protecció | IP23 |
| Graus d'aïllament/augment de temperatura | F |
| Mètode d'instal·lació | B3 |
| Temperatura ambient | -15 °C ~ +40 °C |
| Mètode de refredament | IC01 |
| Deure | S1 |
| Factor de servei | 1.0 |
Informació de comanda
● Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació. Aquest catàleg només és una referència per als usuaris. Si us plau, disculpeu que si hi ha algun canvi de productes no s'especifiqui addicionalment amb antelació.
● Si us plau, tingueu en compte les dades nominals en fer la comanda, com ara el tipus de motor, la potència, el voltatge, la velocitat, la classe d'aïllament, la classe de protecció, el tipus de muntatge, etc.
● Podem dissenyar i produir motors especials segons els requisits del client:
1. voltatge, freqüència i potència especials;
2. classe d'aïllament especial i classe de protecció;
3. amb caixa de terminals al costat esquerre, extrems d'eix doble i eix especial;
4. motor d'alta temperatura o motor de baixa temperatura;
5. utilitzat a l'altiplà o a l'aire lliure;
6. factor de potència més elevat o de servei especial;
7. amb escalfador, PT100 per a coixinets o bobinatge, PTC, etc.
8. amb codificador, coixinets aïllats o estructura de coixinets aïllats;
9. amb altres requisits.






